2023 metų Daugirdėnų VAIKŲ STOVYKLOS gamtos apsuptyje

Kokia vasara be atostogų kaime? Kviečiame moksleivius į keturiais piliakalniais apsuptą Daugirdėnų sodybą Dubysos regioniniame parke, kur kiekvieną dieną įvairius užsiėmimus ves savos srities profesionalai.
Jie padės vaikams geriau pažinti gamtą ir save, atskleisti neatrastus gebėjimus ir susirasti naujų draugų. Kūrybingi bei atsakingi vadovai užtikrins jūsų vaikų saugumą ir neleis jiems nuobodžiauti.

Telefonas visiems klausimams: +370 676 31711  

Spauskite žemiau ant stovyklos „Seno kalno prieglobstyje 2023”, kad sužinotumėte pilną informaciją.


Susipažinkite su mūsų komanda!

 

​Viltė Norvaišaitė
Vadovė, vadovų veiklos koordinatorė

Kiekvienas žmogus turi didybės potencialą. Vienintelė ir pagrindinė mūsų užduotis – surasti, kaip tą potencialą išlaisvinti. Kai mūsų pasodinta gėlė neskleidžia žiedų, mes nebandome pataisyti pačios gėlės, o veikiau bandome pakeisti aplinką, kurioje gėlė auga. Taip pat turėtume daryti ir su žmonėmis, ne taisyti žmogų, o keisti aplinką. Tuo stengiuosi vadovautis kiekvieną dieną. Taip pat giliai tikiu, kad gamta, kaip niekas kitas, padeda pamatyti, kaip atrodo ta didybė. Ne veltui sakoma – “norėdamas geriau pažinti pasaulio dėsnius, pradžioje pažink gamtos dėsnius”. Todėl nuoširdžiai kviečiu duoti ranką, pažinti ir atrasti naują dalelę savęs.

Laima Siliūnaitė
Dizainerė,
socialinio darbuotojo padėjėja, fotografė

Foto diena. Gražiausių stebuklų kūrėja – Gamta. Čia saulė kuria magišką apšvietimą, gėlių pievos pilnos fantastiškų spalvų, paukšteliai ir žiogeliai groja melodijas.
Ateikime dažniau į Gamtą kaip į svečius, įkvėpti ir parsinešti to stebuklo į savo širdies namus.

 

Sigita Laurynaitienė
Dailės pedagogė, knygų vaikams iliustratorė

Meno diena. Mėgstu ramų, lėtą gyvenimą. Mėgstamiausia muzika – tyla. Mėgstamiausias užsiėmimas – buvimas gamtoje. 30 metų dirbau mokykloje dailės mokytoja ir iliustravau knygeles vaikams. Dabar užsiimu tik iliustravimu ir kitokia menine veikla. Piešiu tik tai, kas artima mano sielai, kas neša žinutę apie Grožį, Meilę, Harmoniją. Savo pasaulio suvokimu, per meną, mielai dalinuosi su augančiais Žmonėmis.

Sandrija Kudirkaitė
Gydytoja, verslininkė, jogos mokytoja, psichologė

Savęs pažinimo diena. Nuo pat vaikystės nešiojau mintį, kad turiu svarbią žinią žmonėms. Tada dar nežinojau, kokia ji ir apie ką, bet tas jutimas formavo mano veiklas bei pasirinkimus, ir vedė ieškojimuose į tai, kuo tapau- tarptautinio lygio sertifikuota saviugdos, pardavimų bei viešo kalbėjimo trenerė ir fasilitatorė, savo praktikoje naudojanti ne tik naująsias mokymo technologijas, bet ir senųjų kultūrų metodus. Man visada buvo įdomus Žmogus- nuostabus nepakartojamas kūrinys ir amžinas slėpinys.

dr. Marius Lasinskas
Vaistininkas – Žolininkas, VDU ŽŪA dėstytojas, knygų autorius, „Žolinčių akademijos“ viceprezidentas

Žolių diena. Kiekvieną dieną galvoju, kaip galėčiau padėti žmonėms būti laimingesniais ir sveikesniais. Atsakymų bandau rasti gamtos ir žmonių gyvenimuose. Tik gerai pažindamas vaistinius ir maistinius augalus,galėsiu juos tinkamai surinkti, išdžiovinti ir paruošti vartojimui. Tik puikiai pažindamas žmones galėsiu tuos augalus parinkti tam tikroje situacijoje esančiam konkrečiam asmeniui. Taigi, žolininkas visą gyvenimą mokosi dviejų dalykų – mylėti žmones ir gamtą. To savo vedamuose užsiėmimuose mokau ir vaikus.

Arvydas Vitas
Ugniagesys, priešgaisrinės saugos specialistas

Ugnis – draugas ir priešas. Ugnis šildo ir naikina. Žinios, kaip ugnį priversti tarnauti žmogui, reikalingos ir mažiems, ir dideliems. Bendravimo metu stovyklautojams perteiksiu įgytas žinias ir patirtį dirbant Kauno priešgaisrinėje tarnyboje. Pratybų metu gesinsite imituotą gaisrą.

Tadas Milikauskas
Dažasvydžio guru

Sukaupiau trejų metų patirtį rengdamas pramoginio dažasvydžio žaidimus, taigi tikrai pasirūpinsiu jūsų saugumu ir puikia nuotaika žaidimo metu. Ši pramoga unikali tuo, kad užkrečia tiek mažus, tiek didelius, leidžia pajusti kovotojo dvasią, todėl adrenalino užkrova garantuota. Žaidimas sustiprins komandinį darbą, nes tik darbas komandoje veda į pergalę.

Laimonas Tamošaitis
Kazano guru. Pilotas, parašiutininkas

Gamtoje ruoštas maistas – vienas mėgstamiausių mano užsiėmimų, kuriantis gerą emociją. Penktadieniais Dubysos pakrantėje kazane ruošiu jums atsisveikinimo su stovykla vakarienę. Į ją sudėsiu visą savo žinojimą, patirtį ir meilę. Atvykite į Daugirdėnus ir tuo įsitikinsite.

Romualdas Ramašauskas
Kunigas, psichologijos mokslų magistras, Lietuvos KJP atsargos komandoras leitenantas, Šv. Lozoriaus ordino kapelionas ir jūrų kapitonas.

Linkiu, kad Viltis, Tikėjimas ir Meilė visad būtų su Jumis!